• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1687-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ابقاء مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

محمود باقری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با حکم علی اصغر مونسان، رییس سازمان میراث فرهنگی کشور در سمت خود ابقا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد در حکم باقری آمده است؛

نظر به تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این حکم در سمت مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد ابقاء می شوید.

اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری، برنامه ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری و افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی، ایجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی- تاریخی و مرمت و احیاء بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های ستادیف توجه به مسایل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهمترین شاخصه های است که انتظار می رود در راستایتحقق اهداف سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روز افزون تان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرای، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.

به گزارش ایسنا، محمود باقری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد از روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۲ تاکنون نیز این مسئولیت را برعهده داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: