• چهارشنبه ۲۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-1486-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مراسم جشن دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه بویراحمد +عکس

مراسم جشن دانشجویان ورودی 97 دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه بویراحمد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد دکتر جمشید محمدی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این آیین با بیان اینکه رسالت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی، فرهنگ سازی است، گفت: باید زمینه ارتقا دانشجویان در حوزه های آموزش، پژوهش، فرهنگی و مذهبی را فراهم کنیم.

وی با اشاره اینکه نقش معاونت فرهنگی و امور دانشجویی در ارتقا سطح علمی، پزوهشی و فرهنگی دانشجویان است، افزود: فعالیت های حوزه دانشجویی نقش مهمی در ارتقا سطح علمی و فرهنگی دانشجویان دارد به طوری که هدف اصلی این حوزه شکوفایی استعداد های نهفته دانشجویان است که ارتباط نزدیکی با نحوه زندگی و فعالیت های اجتماعی دارد .

محمدی اظهارکرد: حوزه دانشجویی از آن جهت برای دانشجو اهمیت پیدا می کند که پرورش او در محیط دانشگاه به آن وابسته است، چرا که این حوزه همواره در حال تهیه امکانات و مواردی است تا دانشجو در زمان تحصیل همیشه بهترین شرایط را دارا باشد .

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، با اشاره به اینکه  معاونت فرهنگی دارای چندین زیر مجموعه است، خاطرنشان کرد: مدیریت دانشجویی، فرهنگی تربیت بدنی و اداره مشاور سلامت و روان از زیر مجموعه های معاونت فرهنگی بوده و بررسی مسائل و مشکلات دانشجویی و فرهنگی دانشجویان زیر نظر این ادارات بررسی و پیگیری می شود .

محمدی با بیان اینکه اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه در سال های گذشته توانست مقام برتر کشوری را کسب نماید، تصریح کرد: اداره مشاوره و سلامت دانشگاه با هدف کمک به دانشجویان در زمینه های مختلف ازدواج، تحصیلی و مهارت های زندگی، خدمات مشاوره ای و راهنمایی به دانشجویان ارائه می کند .

وی ادامه داد: تربیت بدنی دانشگاه با هدف بها دادن به امر ورزش در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای دانشجویان و تقویت جسم در کنار تزکیه روح و روان فعالیت های را در دستور کار قرار داده است .

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اضافه کرد: دانشگاه دارای سالن تربیت بدنی و امکانات لازم در رشته های والیبال، تنیس روی میز، فوتبال، شطرنج و تیراندازی بوده و به دانشجویان خدمات لازم را ارائه می کند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: