• شنبه ۲۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2684-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرعامل جدید شرکت‌ شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد، این مراسم صبح امروز با حضور معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور، عزیز فیلی- معاون عمرانی استاندار و کارکنان شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد پشت درب‌های بسته و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد .

در این مراسم از زحمات مهندس سهراب بنام مدیرعامل سابق شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و سید هاشم موسوی‌جهان‌آباد به عنوان مدیرعامل جدید شهرک‌های صنعتی استان معرفی شد .

به گزارش ایسنا، سید هاشم موسوی جهان آباد، مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان در دولت اصلاحات را در کارنامه خود دارد و قبل از این نیز به عنوان معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس مشغول فعالیت بوده است.

لازم به یادآوری است که روز پنج‌شنبه، 5 مهرماه 97 قرار بود که «عزیز محمدی»، معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای معارفه مدیرعامل جدید شهرک‌های صنعتی استان به یاسوج، مرکز استان سفر کند که با مخالفت استاندار کهگیلویه و بویراحمد روبرو شد و از میانه راه برگشت. آنطوری که مطرح شده بود، مسئولان کشوری بدون اطلاع استاندار کهگیلویه و بویراحمد قصد تغییر سهراب بنام(مدیرعامل فعلی) را داشتند که عزیز محمدی به دلیل مخالفت استاندار از شیراز به تهران برگشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: