• شنبه ۲۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-5290-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

بیش از ۸۰ درصد از تجهیزات مورد نیاز بیمارستان 297 تختخوابی یاسوج خریداری و نصب شده است

رئیس مجتمع آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل یاسوج از پیشرفت فیزیکی صد در صد این مجتمع آموزشی درمانی و بیمارستان خبر داد.
به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد افزود:خیرالله نوریان امشب در جمع خبرنگاران بیان کرد: این بیمارستان در موافقت نامه اولیه با ۲۰۰ تخت پیش بینی شده بود که با تغییراتی و افزایش فیزیکی سازه درمانی بیمارستان تعداد تختهای بیمارستان به ۲۹۷تخت افزایش پیدا کرد.
رئیس  مجتمع آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل یاسوج بیان کرد: با توجه به سازه درمانی بیمارستان امکان افزایش تختهای بیمارستان تا ۴۰۰تخت وجود دارد.

وی با بیان اینکه همه نیروها این بیمارستان از طریق آزمون جذب خواهند شدگفت: بر همین اساس در آزمون استخدامی سال ۹۵ حدود ۲۲۰ نفر در رشته های پزشک عمومی، پرستار، رادیولوژی، آزمایشگاه، اتاق عمل،هوشبری، مدارک پزشکی و فوریتهای پزشکی جذب،ساماندهی وآماده شروع بکار هستند.
نوری خاطرنشان کرد: سال ۹۶ نیز آزمون برگزار شده و در مرحله اعلام نتایج و تشکیل پرونده و ابلاغ می باشند.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۸۰ درصد از تجهیزات مورد نیاز خریداری  و نصب شده است عنوان کرد: از استاندار و شهردار محترم و مدیر کل تامین اجتماعی در خصوص اختصاص زمین در ضلع جنوبی بیمارستان جهت ساخت پارکینگ بیمارستان،پد بالگرد و سوله بحران درخواست همکاری و هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی هستیم.
نوریان با اشاره به موضوع توریسم درمانی خاطرنشان کرد: با توجه به هماهنگی ها و مطالعات بعمل آمده از سوی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان با دانشگاههای روسیه و برزیل در جهت تبادل استاد و دانشجو و همچنین پذیرش بیمار از کشورهای همسایه انجام شده است .
وی ادامه داد :انشالله بخشی از تختهای بیمارستان به موضوع توریسم درمانی اختصاص خواهد یافت. امیدواریم با افتتاح بزرگترین مجتمع آموزشی درمانی استان شاهد خدمت رسانی بهتر و مناسب تر به مردم شریف استان باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: