• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1287-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اجرای برنامه قنوت فرشتگان در مصلی های نماز جمعه کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای برنامه قنوت فرشتگان در مصلی های نماز جمعه خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد محمود پیروزه در دیدار فعالین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با استاندار، افزود: برنامه قنوت فرشتگان به منظور غنی سوزی اوقات کودکان و نوجوانان برای اولین بار در مصلی های نماز جمعه استان اجرایی می شود .

وی با اشاره به هفته کودک و اهمیت دوران کودکی، اظهارکرد: ارزش و اهمیت دوران کودکی بسیار بالاست و باید پوشش مناسب برنامه ای برای رشد و پویایی کودکان داده شود .

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر مهارت آموزی برای نوجوانان، اظهار کرد: در بخش کودکان و نونهالان باید کودک بر اساس آنچه که دوست دارد حرکت کند . نیاز اصلی کودکان، بازی، نشاط، شادی و سرگرمی است .

پیروزه با بیان برخی از مشکلات کانون، اضافه کرد: تعیین تکلیف پارک کودک و سند خوردن آن به نام کانون، تامین و تقویت نیروی انسانی، تامین اعتبار برای ساخت مرکز نجوم، نوسازی ناوگان و ایجاد سینما و زیرساخت این حوزه از نیازهای قابل طرح برای پیگیری و عملیاتی شدن است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: