• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-3314-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه و بویراحمد در شاخص های مختلف امنیت رتبه های برتر کشوری دارد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در شاخص های مختلف امنیت رتبه های برتری در سطح کشور دارد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد سردار مهدی انصاری صبح امروز دوشنبه، 16 مهرماه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت هفته ناجا، با بیان اینکه نیروی انتظامی امروزه در تمام مشکلات و شرایط در کنار مردم بوده و خواهد بود، افزود: نیروی انتظامی خود را از بدنه مردم و فرزند می داند و این افتخاری برای ما سربازان است که توفیق خدمت رسانی به مردم را داریم .

وی با بیان اینکه اگر امروز استان در بین استان های کشور به عنوان یکی از استان های امن محسوب می شود، ماحصل خدمات، زحمات و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی مجموعه امنیتی استان و به ویژه نیروهای انتظامی است، اظهارکرد: استان در شاخص های مختلف امنیت جایگاه مناسبی در سطح کشور دارد .

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی استان در تمام شاخص های امنیتی و انتظامی رتبه خوبی را در بین استان های کشور دارد و برای نمونه در نوروز امسال رتبه برتر کشوری در چند محور و شاخص را به خود اختصاص داد که این مهم نیز با همکاری و همراهی شورای تامین و مردم محقق شده است .

انصاری اضافه کرد: استان در پیشگیری از وقوع جرایم، در پیشگیری و مقابله با جرایم خشن و ... رتبه های برتری را به دست آورده و این موضوع حاصل زحمات کسانی است که سرباز و عاشقان ولایت و خدمت گذاران ملت بوده اند و برای حفظ امنیت در سطوح مختلف گام برداشته اند.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم تعدادی از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و کارکنان نمونه پلیس های مختلف تجلیل شدند.

|


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: