• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-4490-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

کشف بیش از 300 کیلوگرم مواد مخدر در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 300 کیلو گرم انواع مواد مخدر در  این شهرستان کشف شده است.
به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویر احمد سرهنگ سید محمد موسوی در آئین صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا در گچساران افزود: امنیت یکی از خواسته ها و اولویت های هر جامعه است و جایی که در آن امنیت نباشد خیر و شادی هم وجود نخواهد داشت.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه امنیت یک مقوله اجتماعی است همه با هم برای ایجاد امنیت پایدار تلاش کنند.
فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: نیروی انتظامی یکی از تولید کنندگان و حافظان امنیت در اجتماع است که این امر با همدلی و تلاش بین تمام دستگاه های امنیتی و مسئولان و مردم میسر می شود.
موسوی عنوان کرد: در ابتدای سال جاری تا کنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته در گچساران 7 درصد در کل جرائم کاهش وجود داشته است.
وی گفت:  در همین مدت زمان عنوان شده کاهش 9 درصدی سرقت نسبت به مدت مشابه و افزایش 17 درصدی کشف سرقت را در این شهرستان شاهد هستیم.
فرمانده انتظامی گچساران خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهرستان 193 نفر سارق و 262 نفر معتاد، 18 نفر قاچاقچی، 72 نفر خرده فروش، 8 باند توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و 71 دستگاه خودرو حمل مواد مخدر نیز توقیف شده است.
موسوی بیان کرد: درهمین مدت زمان نیز 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر در گچساران کشف شد که این نشان از زحمات و پشتکار شبانه روزی تمام دستگاه های امنیتی اعم از اداره اطلاعات و سپاه و نیروی انتطامی دارد.
وی افزود: در سال گذشته بیش از 800 کیلوگرم انواع مخدر در این شهرستان کشف شده بود.
فرمانده انتظامی گچساران ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 27 میلیارد ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف شده که در همین راستا 91 دستگاه خودرو توقیف و 200 نفر نیز دستگیر شدند.
موسوی اضافه کرد: در همین مدت زمان بالغ بر 6 هزار و 510 تماس با مرکز 110 گچساران گرفته شد که از این تعداد 75 درصد آن عملیاتی شده است.
وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 11 درصد نزاع در شهرستان گچساران کاهش پیدا کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران تصریح کرد: در همین مدت زمان در این شهرستان 4 مورد قتل رخ داد که سه مورد آن خانوادگی بوده است.
موسوی عنوان کرد: در راستای کشف سلاح در شهرستان گچساران اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است ودر ابتدای سال جاری تاکنون  در این خصوص کاهش 18 درصدی وجود داشته است.
وی اضافه کرد: در همین راستا در شهرستان گچساران بیش از 98نفر دستگیر شدند.
به گزارش ایسنا، به مناسبت هفته ناجا صبحگاه مشترک در محل ستاد فرماندهی انتظامی گچساران با حضور مسئولان برگزار شد و درپایان از زحمات تعدادی پرسنل نیروی انتظامی گچساران تجلیل به عمل آمد..


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: