• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-3014-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

۲۳۵ مصدوم در تصادف رانندگی کهگیلویه و بویراحمد طی یک هفته

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از  ۲۳۵ مصدوم در پی ۱۷۶فقره تصادف در سطح استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد جلال پورانفرد در جمع خبرنگاران با بیان این که این تصادف در یک هفته اخیر در جاده های مواصلاتی شهر و روستاهای مربوط به استان اتفاق افتاده است، گفت:۹۴ تصادف مربوط شهر و ۸۲ تصادف مربوط به  روستاهای استان هستند.

وی اظهارکرد: در این تصادفات ۲۱۱ مصدوم توسط فوریت های پزشکی به مراکز درمانی و بیمارستانهای استان جهت معاینات بیشتر و  خدمات تخصصی تر انتقالداده شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از مجموعه تصادفات در سطح استان ۱۱۵مصدوم در شهر و ۱۲۰مصدوم در جاده توسط فوریتهای پزشکی خدمات ارائه شده است، خاطرنشان کرد: ۱۰۵مصدوم از مصدومان شهری و ۱۰۱ مصدوماز مصدومان جاده به بیمارستان ها انتقال داده شدند

جلال پوران فرد اضافه کرد: از مجموعمصدومان در حوزه استان۲۹مصدوم توسط فوریت‌های پزشکی در محل حادثه مداوای سرپاییو نیازی به انتقال به بیمارستان را با آمبولانس اورژانس نداشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: