• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1087-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

برگزاری دو کارگاه شعر و داستان در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد با حضور اساتید مطرح کشوری

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دو کارگاه شعر و داستان با حضور استاد سعید بیابانکی و استاد فراست در یاسوج خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد حمید حسینیان افزود: کارگاه شعر جوان با حضور استاد سعید بیابانکی شاعر نام آشنای کشور و کارگاه داستان جوان با حضور استاد قاسمعلی فراست داستان نویس مطرح کشور روز دوشنبه، 16 مهرماه 97 و از ساعت 14 و 30 دقیقه تا 18 عصر در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد واقع در خیابان گلستان ششم یاسوج  برگزار می‌شود.

  وی بیان کرد: در این کارگاه‌های یک روزه  پیرامون مسائل شعر و داستان و ظرفیت‌ها و مشکلات آن صحبت می‌شود و داستان ها و اشعار شرکت کنندگان از سوی اساتید مورد بررسی قرار می گیرند.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین روش های داستان نویسی و شعرگویی نیز از سوی این اساتید به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

حسینیان با بیان اینکه برای حضور در این کارگاه های آموزشی از همه‌ی شاعران و نویسندگان جوان استان دعوت به عمل می‌آید، تصریح کرد: برای شرکت کنندگان در این کارگاه‌ها نیز گواهی شرکت در دوره صادر می‌شود.

وی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را توجه به ظرفیت‌ها و استعدادهای هنری در سطح شهرستان های استان و شناسایی و پرورش آنها عنوان و اضافه کرد: بدون شک برگزاری این دوره ها به ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدات ادبی و هنری استان و کشور کمک می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: