• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-3090-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

قصاب متخلف به حبس محکوم شد

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهمئی گفت: قصاب متخلف لیککی به دلیل کشتار و عرضه غیر مجاز گوشت، با حکم مقام قضائی به دو ماه حبس تعزیری محکوم شد .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد دکتر محمدرضا علی پور افزود: در بازید اکیپ بخش نظارت و بازرسی شهرستان از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی، پس از احراز تخلف یکی از قصابان مبنی بر کشتار غیر مجاز و خارج از زنجیره کشتارگاه و عرضه گوشت آن بدون مهر دامپزشکی، پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شد .

وی اظهارکرد: مرجع قضایی ذیربط در روند بررسی و رسیدگی به پرونده، برای قصاب متخلف دو ماه حبس تعزیری صادر کرد .

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهمئی با اشاره به صدور احکام مشابه در این زمینه خاطرنشان کرد: اکیپ های نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی به طور مستمر از مراکز کشتار، نگهداری، حمل و عرضه فرآورده های خام دامی بازدید و در صورت مشاهده هرگونه تخلف متصدی واحد متخلف را به مراجع قضایی ذی ربط معرفی خواهند کرد .

علی پور از همه شهروندان و مصرف کنندگان فرآورده های خام دامی درخواست کرد گوشت و مرغ مورد نیاز را از مراکز معتبری که فرآورده های آنها دارای برچسب دامپزشکی و تاریخ انقضاء باشد، تهیه کنند .

وی اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مراتب را ضمن تماس با شماره تلفن گویای 1512 به اداره دامپزشکی شهرستان اطلاع رسانی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: