• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1184-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان:

پاداش بازنشستگان سال 96 کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگانی که تا پایان سال 96 بازنشسته شدند، تامین شده و در هفته جاری به استان‌ها ابلاغ می‌شود .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد حسن نوروزی یکشنبه، هشتم مهر ماه در نشست شورای اداری افزود: اعتبارات عمرانی سال جاری استانی 695 میلیارد تومان بود که در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان‌ها ابلاغ و در فاصله 20 روز 592 میلیارد تومان مبادله موافقت‌نامه صورت گرفت و تنها 103 میلیارد دیگر برای 4 دستگاه اجرایی مانده که مبادله موافقت‌نامه صورت گیرد .

وی با بیان اینکه با همکاری دیوان محاسبات تخصیص اعتبارات عمرانی به زوی ابلاغ خواهد شد، اظهارکرد: 206 میلیارد اعتبارات هزینه‌ای ابلاغ شد که تاکنون 23 دستگاه از مجموع 24 دستگاه مبادله موافقت‌نامه انجام دادند، ضمن اینکه در جلسات شورای برنامه‌ریزی دستگاه‌ها مکلف شدند گزارشی از میزان جذب اعتبارات ملی ارائه کنند .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاههای اجرایی تا پایان سال 96 استان خاطرنشان کرد: همه بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی که تا پایان سال 96بازنشسته شدند اعتبار پاداش پایان خدمت آنها تامین شده و در هفته جاری به استان‌ها ابلاغ می‌شود .

نوروزی تصریح کرد: با توجه به شرایط ویژه بودجه‌ای تاکید شده که در اعتبارات هزینه‌ای صرفه‌جویی شده و پرداخت معوقات کارکنان و بازنشستگان در اولویت قرار گیرد .

وی اضافه کرد: تخصیص اعتبارات پروژه‌های عمرانی منوط به واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی است و دستگاه‌هایی که در واگذاری پروژه موفق نبودند جریمه می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: