• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-1514-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:

ذره ای تاخیر در خدمات رسانی ظلم به مردم است

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز در یک جنگ تمام عیار قرار داریم و ذره ای تاخیر در خدمات رسانی ظلم به مردم و ظلم به خودمان است .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام غلامرضا مزارعی یکشنبه، هشتم مهر ماه در نشست شورای اداری استان، افزود: امروز در موقعیت حساسی قرار داریم و تک تک ما باید به نحو احسن به مسئولیت ها و وظایف عمل کرده تا زمینه دلسردی مردم به عنوان بزرگترین سرمایه اجتماعی ایجاد نشود .

وی با بیان اینکه امروز هر مدیری به عنوان یک سنگربان است، اظهارکرد: امروز موقعیت به قدری حساس است که ذره ای تاخیر در ارائه خدمات خیانت است و بخش عمده ای از جامعه در تامین مایحتاج خود مشکل دارند و باید خدمات دهی و تامین نیازها به شکل مناسبی عملیاتی شود .

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مسئولین نباید ذره ای عقب نشینی کرده و مدیری که در حوزه کاری و خدمت به مردم عقب نشینی کند، مانند سربازی است که اسلحه خود را کنار گذاشته است .

مزارعی با بیان اینکه تلاش بلاد کفر بر این است که با طرح موارد اقتصادی مردم را مقابل حاکمیت قرار دهد، تصریح کرد: امروز باید همه سلایق سیاسی در عرصه خدمات رسانی ورود پیدا کرده و با خدمت و از خود گذشتگی برای توسعه کشور گام بردارند .

وی اضافه کرد: همه ما یک مجموعه هستیم و باید در کنار هم برای رفع مشکلات و توسعه کشور حرکت کنیم و دستگاه قضا نیز در تمام ابعاد مسئولان را برای خدمت به مردم یاری می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: