• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-885-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

برگزاری رزمایش ۲۰هزار نفری عاشورائیان سپاه حضرت محمد رسول الله در یاسوج

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری رزمایش ۲۰ هزار نفری نمایش اقتدار عاشورائیان سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) در مرکز استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد سردار یدالله بوعلی یکشنبه، هشتم مهر ماه در نشست شورای اداری استان، افزود: رزمایش نمایش اقتدار عاشورائیان سپاه حضرت محمد(ص) روز دوازدهم مهر ماه با پوشش ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر در مرکز استان اجرایی می شود .

وی با تاکید بر همکاری و هماهنگی دستگاه های متولی برای اجرای هرچه بهتر این رزمایش، اظهار کرد: پوشش حمل و نقل، تبلیغات، ایمنی و اتش نشانی و خدماتی برای این برنامه مورد تاکید است .

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: امید است با همکاری و هماهنگی بخش های متولی این رزمایش به نحو مطلوبی عملیاتی شود .

بوعلی از هدفگذاری برای اعزام ۸۵۰۰ دانش آموز برای اردوهای راهیان نور طی سال جاری خبر داد و تصریح کرد: همچنین اعزام ۳۰۰۰ دانشجو نیز در این هدفگذاری دیده شده است .

وی با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس در راستای قیام عاشورا است، ادامه داد: دفاع مقدس می تواند فرهنگی را تولید کند که زمینه ساز حفظ دین، ارزش ها و نظام اسلامی شود .

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهداف راهبردی و تاکتیکی دشمن، عنوان کرد: شیرینی پیروزی به این است که از سختی ها عبور کنیم و به فضل خدا از این گردنه نیز با سربلندی عبور خواهیم کرد .

بوعلی اضافه کرد: ایجاد امید در دل مردم با رفع مشکلات و خدمات دهی مناسب مورد تاکید است و باید مسئولین پشتوانه نظام باشند و دلسوزانه به خدمات دهی به مردم بپردازیم و مشکل گشایی کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: