• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-785-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

باید دنبال حرکت جهادی و همگانی برای رفع مشکلات باشیم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید دنبال حرکت جهادی و همگانی برای رفع مشکلات مختلف در کشور باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی یکشنبه، هشتم مهرماه در هفتمین نشست شورای اداری استان طی سالجاری، با بیان اینکه ملتی که اراده و ایمان داشته باشد از گردنه های سخت عبور خواهد کرد، افزود: ملت ما در دوران هشت ساله دفاع مقدس در برابر تمام دنیا ایستاده و در برهه های مختلف، با عبور از گردنه های سخت در برابر استکبار جهانی ایستادگی کرده است .

وی با بیان اینکه امروزه دشمن یک برنامه ریزی و استراتژی جدید را دنبال می کند، اظهارکرد: تغییر از درون و فشار از بیرون رویکردهای دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی است که فشار از بیرون در چهار دهه گذشته در بخش های مختلف اجرایی می شود .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین امروزه دشمنان تغییر از درون را در دستور کار قرار داده اند .

احمدی تصریح کرد: باید افتخار کنیم که دشمن بعد از چهار دهه فشار بیرونی به این نتیجه رسیده که کشور ما آنها را با تمام قدرت و فشار بیرونی به زانو درآورده و ما بیدی نیستیم که به باد نظام سلطه بلرزیم .

وی با تاکید بر حرکت جهادی و همگانی برای رفع مشکلات مختلف در کشور، ادامه داد: ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و باید همت کرده و مدیران ما نیز باید میدانی و جهادی باشند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بازار و تامین نیاز مردم را خاکریز اول این حرکت جهادی دانست و عنوان کرد: دشمن به دنبال مایوس کردن مردم است و باید با تلاش جهادی و رفع مشکلات برای بهبود شرایط گام های محکمی برداریم .

احمدی با اشاره به جایگاه ۱۹اقتصادی کشور در دنیا و ظرفیت های مختلف توسعه ای، اظهار کرد: دولت بسته های مناسبی برای کنترل قیمت ارز دارد و اقدامات مناسبی برای کنترل بازار نیز هدفگذاری شده است .

وی بیان کرد: تلاش دولت تنها در عرصه داخلی نیست و در عرصه بین الملل نیز حضور قدرتمندی داریم و ‌توانایی، اقتدار و امپراطوری ما در پشت تریبون سازمان ملل دیده شد .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: ما پیروز میدان هستیم و یقین داشته باشید ملتی که به خدا اتکا داشته باشد، در عرصه بین المللی شکست نخواهد خورد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: