• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-1890-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ضرورت مشارکت مردم در راستای مدیریت انرژی

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه مهندسان به تنهایی نمی‌توانند انرژی را مدیریت کنند گفت: مشارکت مردم در این راستا امری ضروری است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد آرش مصلح در نشست بهره‌وری و بهینه مصرف در دهدشت که به همت موسسه مردم نهاد ققنوس برگزار شده بود افزود: شهرستان کهگیلویه در حوزه آب یکی از شکوفاترین دوران طلایی خود را مطالعه می‌کند.

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد کارهای عمرانی حوزه آب در کهگیلویه را یادآور شد و بیان کرد: پروژه آبرسانی به چهار شهر یکی از این پروژه‌هاست که عدد مناقصه آن بالای 200 میلیاردتومان است.

وی از طرح آبرسانی به دهدشت غربی؛ سد مارن 2 و تامین آب شرب از سد کوثر به لیکک را از جمله دیگر این پروژه‌ها نام برد و تصریح کرد: آبرسانی به دهدشت غربی باعث تامین آب مورد نیاز پنج هزار هکتار از اراضی شهر دهدشت خواهد شد.

مصلح با بیان اینکه مهندسان به تنهایی نمی‌توانند انرژی را مدیریت کنند، تصریح کرد: مشارکت مردم در این راستا امری ضروری است.

وی از برنامه‌های کوتاه مدت: میان مدت و بلند مدت برای تامین آب شرب شهرستان کهگیلویه خبر داد و اضافه کرد: کهگیلویه تنها شهرستانی است که در کشت برنج از چاه استفاده نمی‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: