• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-1690-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

آتش سوزی در صدر ماموریت‌های آتش‌نشانی گچساران

مسئول ایستگاه های آتش نشانی گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تا 6 مهرماه 340 مورد مأموریت انجام شده است.

"کامبیز افشین پور" درگفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی افزود: پرسنل زحمتکش آتش نشانی شهرستان گچساران توانستند تا کنون به خوبی وظایف خود عمل کنند.

وی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا 6 مهرماه  در شهرستان گچساران340 مورد مأموریت توسط  ایستگاه آتش نشانی یک و دو شهرداری گچساران انجام شده است.

مسئول ایستگاه های آتش نشانی گچساران تصریح کرد: از این تعداد ماموریت انجام شده 205مورد آتش سوزی مزارع، خودرو، منازل شخصی و اماکن های عمومی و 60 مورد گرفتن حیوانات و حشرات موذی( مار، عقرب، سگ و گربه ) و 55مورد نیز امداد نجات اعم از آسانسور، درآوردن انگشتر، بازکردن قفل درب منازل بوده است.

افشین پور عنوان کرد: در گچساران از ابتدای سالجاری تا پایان 6 مهرماه 20 مورد مأموریت به تصادفات جاده ای و شهری اختصاص یافت که در این حوادث 20نفر مصدوم وجود داشته که از این تعداد 16نفر مرد و 4نفر از آنها زن بوده است.

وی ادامه داد: از این تعداد مصدوم عنوان شده4 مرد و یک نفر زنفوت شده است.

مسئول ایستگاه های آتش نشانی گچساران خاطر نشان کرد: به شهروندان توصیه می شود حتما در منزل و یا محل کار وخودروهای خود کپسول های اطفای حریق اتش نشانی را تهیه کنند و هنگام خروج از منزل شیر اصلی گاز را ببندند.

افشین پور بیان کرد: با توجه به بازگشایی مدارس توصیه می شود تا مربیان مهد کودکها و معلمان مدارس نحوه صحیح استفاده از کپسولهای آتش نشانی را فرا گیرند.

وی اضافه کرد: 55 نفر در دو ایستگاه آتش نشانی شهرداری گچساران فعالیت می کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: