• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-685-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

بدخواهان تاب تحمل امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی را ندارند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بدخواهان تاب تحمل امنیت، ثبات سیاسی، اقتصادی و اقتدار جمهوری اسلامی را ندارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی در نشست جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی استان، افزود: کشور استقلال و ثابت سیاسی، آرامش و امنیت خاصی در منطقه دارد و استکبار و بدخواهان ایران اسلامی این وضعیت را تحمل نمی کنند و با هر روشی دست به مقابله می زنند .

وی اظهارکرد: ثبات درعرصه اقتصادی رونق تولید و بازار، سرمایه گذاری و تسریع در ارائه تسهیلات به تولیدات دانش بنیان و صنایع کوچک، بزرگ و متوسط که از مهمترین اقدامات استان است، اساس آن ایجاد امنیت است .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تبریک هفته دفاع مقدس با بیان اینکه، واحدهای نیمه تمام و تکمیل شده، فضای کسب و کار، نشاط اجتماعی همه نیازمند امنیت هستند، خاطرنشان کرد: مقابله با ترانزیت کالای قاچاق، مواد مخدر، برخی سوء استفاده ها و القاعات دشمن در فضای مجازی برای مقابله با برهم زدن امنیت را باید  تدبیرعملی کرد و نیروی انتظامی خاکریزی محکم در برابر این تهدیدات است .

احمدی تصریح کرد: شورش های خیابانی، تحریم های در دستورکار دشمن و ایجاد فشارهای داخلی، فضای مجازی، اشاعه مواد مخدر برای متوقف کردن ایران اسلامی و این است تا سرمایه عظیم کشور یعنی امنیت را از بین ببرد .

وی با بیان اینکه، نیروی نظامی، انتظامی و امنیتی عامل ثبات، استقلال و اقتدار کشور هستند، ادامه داد: در کنار مقابله همه جانبه با برنامه ریزی های دشمن، نیروی های نظامی و انتظامی به وقوع جرم هم جلوگیری و مقابله می کنند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: اعتماد مردم به حاکمیت و نظام در گرو امنیت و آسایش عمومی است و در این راه نباید از هیچ تلاشی دریغ شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: