• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-584-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان:

سرمایه گذاری حلقه گمشده توسعه کهگیلویه و بویراحمد است

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سرمایه گذاری حلقه گمشده توسعه این استان است، گفت: روند صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری در استان تسریع می‌شود .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد غضنفر آرام در نشست پنجره واحد سرمایه گذاری استان با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و حادثه تروریستی اهواز افزود: دشمنان ما با این ترقه بازی ها به هیچ جایی نمی‌رسد و ما ملت ایران همچون گذشته بر سر آرمان و ارزش‌های خودمان محکم ایستاده ایم .

وی اظهار کرد: سرمایه گذاری حلقه گمشده توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد است .

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان، خاطرنشان کرد: استاندار کهگیلویه و بویراحمد جلودار جریان سرمایه‌گذاری در استان است و ایشان همواره بر تسهیل امور سرمایه‌گذاری و روند صدور مجوزها تاکید دارد .

آرام تصریح کرد: نماینده تام الاختیار دستگاه های دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسات پنجره واحد سرمایه گذاری استان حضور یابند در غیر این صورت از ورود نمایندگان ادارات جلوگیری خواهد شد .

وی ادامه داد: اگر می خواهیم در این استان رونق اقتصادی ایجاد شود، باید روند سرمایه گذاری و صدور مجوزها لازم در بخش واحدهای تولیدی و صنعتی تسهیل و تسریع شود .

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد پنجره واحد را حلقه اتصال سرمایه گذاران و دستگاه های متولید صدور مجوز عنوان و بیان کرد: تمام تلاش ما بر این است تا در صورت امکان و وجود شرایط لازم مجوزها در همین پنجره واحد و در کمترین زمان صادر شود .

آرام تاکید کرد: یکی از برنامه های مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بازدید از واحدهای تولیدی، صنعتی و طرح های پیشنهادی است و به زودی این مورد عملیاتی خواهد شد .

وی اضافه کرد: روند صدور مجوز سرمایه‌گذاری‌ها باید در مسیر قانون و در کمترین زمان ممکن انجام گیرد و البته قانون‌ها باید انعطاف داشته باشند تا خدای نکرده فرد سرمایه‌گذار در بروکراسی‌های اداری گیر نیفتد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: