• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-1290-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ارسال بیش از 3 میلیون بشکه نفت توسط تلمبخانه گوره درگچساران

مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: تلمبخانه گوره آمادگی ارسال بیش از ۳ میلیون بشکه نفت رادر روز دارد

 به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمدسعید کوتی کوتی دربازدید از تلمبه خانه گوره افزود: دشمن هیچگاه نتوانسته است چه با تحریم و چه با اقدامات تروریستی بر ایستادگی و اقتدار ملت ایران خللی وارد کند.

وی بیان کرد: تلمبخانه گوره آمادگی ارسال بیش از ۳ میلیون بشکه نفت رادر روز دارد.

مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تصریح کرد: با تلاش و همت کارکنان شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران علی رغم فرسودگی سیستم با چنگ ودندان کارکردند و هیچگاه صادرات نفت از تلمبخانه گوره از بدو تاسیس تاکنون قطع نگردیده است.

کوتی با اشاره به اهمیت ویژه تلمبه خانه گوره  و پیگیری مسئولان نفت عنوان کرد: در نظر است که با بررسی وضعیت پمپها، زیباسازی محیط ، بررسی مشکلات و تنگناها و همچنین مشکلات خطوط لوله های صادراتی و ساختمانهای اداری و محیط کاری همکاران در تلمبخانه گوره به عنوان مهمترین نقطه نفتی (حیاتی) کشور ساماندهی شود.

مدیرعامل نفت و گاز گچساران در این دیدار گفت: تلمبخانه گوره متفاوت تر از همه تلمبه خانه های نفتی کشور است و بعنوان گلوگاه اصلی نفت کشور نگاه ویژه مسئولان را طلب می کند.

هوشنگ صیدالی با اشاره به برخی از اقدامات صورت گرفته در خصوص ایمن سازی خطوط لوله خاطر نشان کرد: باتلاش همکاران عملیاتی اداره تعمیرات خطوط لوله شرکت نفت گچساران پروژه ایمن سازی خطوط لوله و تأسیسات صورت گرفته است.

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت خطوط لوله بعنوان شریان حیاتی در چرخه تولید و انتقال نفت و گاز و از آنجا که این شرکت به عنوان یک شرکت با پهنای گستردگی در چهار استان قرار گرفته است.

مدیرعامل نفت و گاز گچساران ادامه داد: نبض صادرات نفت کشورتوجه به منابع انسانی، محیط کار و اهمیت کار فنی است.

تلمبه خانه گوره بعنوان گلوگاه حیاتی و اقتصادی کشور تولیدی نفت ۵ شرکت بهره بردار نفت و گاز کارون، مارون، گچساران، آغاجاری و مسجدسلیمان را  جهت صدور به اقصی نقاط جهان، به شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارک ارسال می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: