• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-288-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

قهرمان مسابقات دوومیدانی مسترز مالزی تجلیل شد

در آئینی و با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان، کناری فرماندار شهرستان بویراحمد، معاونین، کارکنان ورزش و جوانان و جامعه ورزش از مهدی روایی قهرمان مسابقات دوومیدانی مسترز کشور مالزی با اهدا گل و شیرینی تجلیل شد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد "محمد تقی علوی"، مدیرکل ورزش و جوانان استان، قهرمانان را سرمایه ورزش استان عنوان کرد و گفت: از کسب مقام قهرمانی مهدی روایی در این مسابقات خرسندیم.

وی حضور 6 ملی پوش در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی را برگ زرین ورزش کهگیلویه وبویراحمد برشمرد و خواستار حمایت مسئولین استانی از ورزش استان شد .

همچنین شاهرخ کناری، فرماندار شهرستان بویراحمد از حمایت همه جانبه از قهرمانان ورزش استان در زمینه های اشتغال و مسکن خبر داد و گفت: در مراسمی و با هماهنگی ورزش و جوانان استان از قهرمانان و مدال اوران ورزش استان تجلیل خواهد شد .

مهدی روایی قهرمان این رقابتها نیز گفت: اولین دوره بازیهای آسیایی مسترز در شهر پنانگ مالزی در 22 رشته ورزشی در حال برگزاری است .

به گزارش ایسنا، این عضو تیم دوومیدانی بزرگسالان و پیشکسوتان کشور از استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته پرتاب نیزه بارکورد ۶۱متر و چهار سانتی متر ضمن کسب مدال طلا توانست رکورد آسیا رو که در اختیار یه ورزشکار هندی بود به نام خود و کشورمان ثبت کند. بعد از روایی از کشورمان ورزشکاران کشورهای مالزی دوم و هندی هم سوم شدند .

رقابتها مسترز کشور مالزی به مدت ۱۰روز در شهر پنانگ برگزاری شد. این مسابقات هر چهار سال یکبار برگزار می شود و دوره بعدی در کشور ژاپن برگزار می شود.

گفتنی است که در این مراسم که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، کناری فرماندار شهرستان بویراحمد، حکمتی اصل معاون توسعه ورزش، رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد و کارکنان اداره کل و جمعی از ورزشکاران برگزار شد با اهدا گل و شیرینی از مهدی روایی عضو تیم ملی دوومیدانی پیشکسوتان کشور که در رقابتهای دوومیدانی مسترز کشور مالزی به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافت تقدیر و تجلیل شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: