• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-690-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

حاشیه سازی و جوسازی انرژی مدیران را در خدمت به مردم می گیرد

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حاشیه سازی و جوسازی انرژی مدیران را در خدمت به مردم می گیرد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد حجت‌الاسلام حبیب‌الله زمانی در جمع کارکنان و مدیران جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به موضوع دنیاطلبی و اثرات آن اشاره کرد و افزود: به مصداق آیات نورانی قرآن کریم، گویا در برخی قلوب، مرض‌هایی است که مانع از درک حقایق می‌شود .

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با ذکر آیه "فى قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا ولهم عذاب الیم بما كانوا یكذبون" اظهارکرد: هر کسی که دلسوز مردم و این نظام است وظیفه دارد که در چارچوب قانون به کاری که در سیستم اداری به او محول شده عمل کند و در امورات مردم و اجرای سیاست‌های بخش کشاورزی خللی ایجاد نکند .

وی بیان کرد: فرصت خدمت به مردم و کشاورزان را با برخی شیطنت‌ها و کارشکنی‌ها از بین نبریم .

حجت‌الاسلام زمانی با بیان اینکه سازمان جهاد کشاورزی در مسیر تحقق رسالت‌های محوله و خدمت به مردم گام بر می‌دارد، تصریح کرد: قرار نیست با هر تصمیمی عده‌ای با نیات مختلف، موضوعاتی را بهانه کنند و سعی در حاشیه‌سازی داشته باشند .

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ما همواره و در مقاطع مختلف از این جوسازی‌ها و مانع‌تراشی‌ها ضربه خوردیم و به ویژه در شرایط اخیر که دشمن به دنبال تفرقه و اختلاف‌افکنی است، اینگونه در زمین دشمن بازی کردن دقیقا نقطه مخالف حرکت در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری است .

حجت‌الاسلام زمانی با اشاره به نقش اساسی کشاورزی در زندگی مردم تصریح کرد: در روزهایی که یادآور دفاع مقدس و شهدای سنگرساز بی‌سنگر جهاد کشاورزی است از همه کارکنان و مدیران بخش کشاورزی انتظار می‌رود که در راستای سیاست‌های کلان بخش کشاورزی در سطح کشور و استان به فکر گره‌گشایی از کار مردم باشند و به بهترین شکل حافظ امانتی باشند که شهدا در اختیار آن‌ها قرار دادند .

وی اضافه کرد: حاشیه‌سازی‌ها و جوسازی‌ها انرژی مدیران در خدمت به مردم را می‌گیرند و بدون شک یک شخص خاص و یک مدیر خاص، آسیب آن را نمی‌بیند بلکه کل بدنه جهاد کشاورزی و مردم آسیب خواهند دید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: