• یکشنبه ۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-390-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

پذیرش 42 دانش آموز یک مدرسه یاسوج در رشته پزشکی

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: ۴۲ دانش آموز یک مدرسه یاسوج در کنکور امسال در رشته پزشکی پذیرش شده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شاهرخ کناری یکشنبه، یکم مهر ماه در آیین زنگ مهر، ایثار و شهادت در یاسوج، افزود: تبیین موفقیت های آموزشی دانش آموزان استان به رشد و پویایی بهتر جامعه هدف کمک می کند .

وی اظهارکرد: با وجود همه محدودیت ها و مشکلات، شاهد دستاوردهای مناسب دانش آموزان استان در بخش های مختلف به ویژه کنکور هستیم .

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه دانش آموزان استان نتایج خوبی در کنکور سال جاری داشته اند، خاطرنشان کرد: تنها در یک مدرسه( مدرسه تیزهوشان یاسوج) ۴۲ دانش آموز موفق به پذیرش در رشته پزشکی شده اند که تبیین و تشویق چنین ظرفیت هایی مورد تاکید است .

کناری با اشاره به مشکلات اقتصادی خانواده ها، تصریح کرد: گرانی ها کام برخی از خانواده ها را تلخ کرده است و بهبود شرایط اقتصادی و کنترل بهتر بازار ضروری است .

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات داخلی و بخشی خارجی است، ادامه داد: دشمنان یک جنگ تمام عیار اقتصادی را بر علیه ما آغاز کرده و ناجوانمردانه دست به اقداماتی می زنند .

فرماندار شهرستان بویراحمد خواستار کنترل شرایط اقتصادی در داخل و جلوگیری از تخلفات این بخش شد و عنوان کرد: اگر گرانی داخلی کنترل شود، کار دشمن راه به جایی نخواهد برد .

کناری اضافه کرد: مردم ما در برهه های مختلف زمانیدرس پس داده اند و به امید خدا از این گردنه نیز عبور خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: