• شنبه ۲۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-4214-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج:

ضرورت توسعه و تقویت زیرساختهای ناوگان عمومی یاسوج

نایب رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: توسعه و تقویت زیرساخت های ناوگان حمل و نقل عمومی در شهر یاسوج ضروری است .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد هدایت اکبری شنبه،24 شهریورماه در آیین رونمایی از 10 دستگاه اتوبوس های جدید ناوگان حمل و نقل عمومی شهری یاسوج، افزود: با هدف توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی شهر یاسوج، ۱۰ دستگاه اتوبوس به این ناوگان افزوده شد .

وی با بیان اینکه تلاش بیش از پیش شهرداری یاسوج برای توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی نقش مهمی در رفع بسیاری از مشکلات و گره های ترافیک شهری دارد، اظهار کرد: شهرداری باید زیرساخت های ناوگان حمل و نقل عمومی را تقویت کند .

این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج تصریح کرد: زیر ساخت های حمل و نقل عمومی شهر یاسوج کم است و باید این مهم به شکلی پوشش داده شود که شهروندان به این باور برسند که امکان استفاده از این ناوگان به شکل مستمر و منظم فراهم شده است .

اکبری توسعه فرهنگ حمل و نقل عمومی را گامی موثر در پیشبرد رشد شهری دانست و ااضفه کرد: نگاه و تفکر ما باید رفع دغدغه های مردم باشد .

نستهن مقدم، شهردار یاسوج نیز در این آیین گفت: ۱۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهری یاسوج افزوده شد که با تحقق ورود این اتوبوس ها، افزایش ۵۰ درصدی اتوبوس ها را شاهدیم .

وی افزود: همچنین جانمایی ایستگاه ها نیز در آینده ای نزدیک عملیاتی می شود و پوشش مناسب و زمان بندی شده ترددهای این ناوگان را نیز اجرایی می کنیم .

مقدم با تاکید بر توسعه خدمات الکترونیک، از راه اندازی سیستم پرداخت الکترونیک کرایه با پوشش کارت الکترونیک برای شهروندان خبر داد .

شهردار یاسوج با اشاره به توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، گفت: به دلیل ضعف شرایط زیرساختی و عرض معابر شهر یاسوج، ناوگان عمومی پوشش مناسبی طی سالهای گذشته نداشته است .

مقدم بیان کرد: بهبود وضعیت ترافیک شهری و کاهش مشکلات تردد از جمله خروجی های تحقق توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی است .

وی ادامه داد: شهرداری یاسوج هدفگذاری های مختلف خدماتی و توسعه ای با در نظر گرفتن رشد و ارتقای مبلمان شهری را عملیاتی کرده است

شهردار یاسوج تاکید کرد: با وجود همه فعالیت ها، تلاش و اقدامات بیشتر برای خدمات رسانی مناسبتر به مردم نیز مورد تاکید است .

مقدم با اشاره به ماه محرم، تغییر چهره شهر در این ماه را از جمله اقدامات انجام شده با هدف پوشش بهتر فعالیت ها دانست و اضافه کرد: عصر امروز، موکب امام حسین نیز در میدان امام حسین(ع) شهر یاسوج راه اندازی می شود و برگزاری دعا و مراسمات عزاداری نیز اجرایی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: