• شنبه ۲۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-988-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

رئیس جدید هیات ورزشهای رزمی استان کهگیلویه و بویراحمد شد

مجمع انتخابات هیات ورزش های رزمی استان باحضور علوی مدیرکل ورزش وجوانان استان،شادنیا دبیر فدراسیون ورزشهای رزمی کشور برگزارشد و مسلم حسینیان با کسب 12 رای برای مدت چهار سال رئیس هیات رزمی کهگیلویه و بویراحمد شد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمد تقی علوی، مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در این مجمع با بیان اینکه این مجمع چهارمین مجمع انتخاباتی هیات های ورزشی استان درسال ۹۷بود، گفت: چگونگی رعایت حقوق مدنی ورزشی از جمله موارد مهمی بود که در مجمع انتخاباتی هیات ورزشهای رزمی توسط دبیر این فدراسیون تشریح شد .

وی افزود: در راستای مدیریت و توانمندتر شدن هرچه بیشتر هیات ورزشهای رزمی از رئیس جدید این هیات درخواست کردیم با یک برنامه ریزی مدون هدف گذاری لازم را برای ارتقای جایگاه ورزشهای رزمی در سطح استان وکشور داشته باشد .

علوی اظهارکرد: باتوجه به گستردگی هیات ورزش های رزمی نیازمند جذب اسپانسر و آورده مالی هستیم تا شاهد فعالیت چشمگیرتری از طرف این هیات باشیم .

مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه انتخابات مجمع ها ادامه دار خواهند بود، اضافه کرد: کسانی باید عهده دار مدیریت هیات ها شوند که پاسخگوی ظرفیت ها واستعدادهای موجود باشند .


همچنین فرهنگ شادنیا، دبیر فدراسیون رزمی کشور نیز در مجمع انتخابات هیات رزمی کهگیلویه وبویراحمد گفت: 130 رشته ورزشی در این فدراسیون مشغول فعالیت هستند و با توجه به این گستردگی وتنوع آینده مدال کشور در دست فدراسیون ورزشهای رزمی است .

وی با بیان اینکه این فدراسیون بالغ بر۱۳۰رشته مختلف دارد افزود: با توجه به این گستردگی وتنوع آینده مدال کشور در دست ورزشهای رزمی است .

شادنیا جایگاه فدراسیون ورزشهای رزمی در ورزش کشور را مهم وکلیدی خواند و تصریح کرد: می توان با سرمایه گذاری اندک در ورزش های رزمی خروجی قابل توجهی را شاهد بود .

دبیر فدراسیون رزمی کشور خاطرنشان کرد: در هیات ورزش های رزمی در سطح استان ها آموزش و آگاه سازی و به روز رسانی احکام از جمله اولویت هایی است که باید به آنها توجه ویژه شود .

شادنیا عنوان کرد: پیش ازاین ضعف ها ومشکلاتی در هیات ورزش های رزمی استان کهگیلویه وبویراحمد وجود داشت واین هیات ارتباط چندانی بافدراسیون نداشت که این موضوع باعث ایجاد نگرانی های زیادی شده بود .

وی با اشاره به اینکه اکنون هیات ورزش های رزمی استان به واسطه اقدامات انجام شده درشرایط مطلوب تری قرار گرفته اضافه کرد: کهگیلویه وبویراحمد می تواند با استفاده ازظرفیت و سرمایه های ورزشی خود در این رشته درآینده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

به گزارش ایسنا، در پایان این مجمع "مسلم حسینیان" با کسب ۱۲رای از مجموع ۱۲رای اعضا به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات ورزشهای رزمی استان منصوب شد.

مجمع انتخابات هیات ورزش های رزمی استان با حضور علوی مدیرکل ورزش وجوانان استان و شادنیا دبیر فدراسیون ورزشهای رزمی کشور برگزارشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: