• پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-5690-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

موفقیت های انقلاب اسلامی ایران با وجود فتنه ها و جنگ ها به دست آمد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: موفقیت ها انقلاب اسلامی ایران در شرایطی به وجود آمد که انواع فتنه ها وجود داشت.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام سید جواد خاضع در جلسه شورای اداری گچساران افزود: انقلاب اسلامی همواره توانسته برای ایران اقتدار و سربلندی را رقم بزند.

وی بیان کرد: از ویژگی های مهم انقلاب اسلامی در می توان به دینی بودن، مردمی بودن و مبارزه با استکبار نام برد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در شرایط  امروز برخی از افراد می خواهند تمام افتخارات 40 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به مشکلات حاضر گره بزنند ئکه این کار درستی نیست.

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: همه به خوبی می دانند که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان با تلاش به هر توطئه و تحریمی علیه کشور دست زدند تا این انقلاب را شکست دهند.

وی گفت: با توکل بر خدا و راهنمایی مقام معظم رهبری و اتحاد و همدلی مردم و مسئولان تمام نقشه های شوم دشمنان خنثی و نقش بر آب شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: عمران و آبادانی و سازندگی که در دوره انقلاب اسلامی در کشور به وجود آمده در هیچ دوره ای قبل از پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی وجود نداشته است.

حجت الاسلام خاضع بیان کرد: تمام این دستاوردها و موفقیت ها انقلاب اسلامی ایران در شرایطی به وجود آمد که انواع و اقسام فتنه ها و جنگ ها و تحریم ها علیه ایران اسلامی وجود داشت.

وی افزود: گرچه این توطئه ها کمی از سرعت پیشرفت ما کاست ولی نتوانست جلوی ما را بگیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در فضای مجازی به شدت شاهد هجمه ها و تخریب ها علیه انقلاب اسلامی هستیم که بیشتر جوانان ما را مورد هدف قرار داده است.

حجت الاسلام خاضع اضافه کرد: به مناسبت پیروزی 40 ساله انقلاب اسلامی ستاد بزرگداشت انقلاب اسلامی مانند دیگر نقاط کشور در استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شده است.

وی گفت: شعار محوری این ستاد "افتخار به گذشته و امید به آینده" انتخاب شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این ستاد در تمام مناسبت ها  در طول سال برنامه های مختلفی را با هدف ارائه کارنامه افتخار آمیر 40 ساله انقلاب اجرا می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: