• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-3514-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

بهره گیری از ظرفیت ماه محرم برای بنیان تحکیم خانواده ها

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ظرفیت ماه محرم برای بیان آسیب های اجتماعی با محوریت بنیان تحکیم خانواده ها استفاده شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی ظهر دوشنبه در نشست کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان، افزود: بر هدفگذاری برای کاهش آمار طلاق در استان طی سال ۹۷ تاکید کرد .

وی اظهارکرد: با توجه به آسیب های اجتماعی و مشکلات ناشی از طلاق، لازم است که با برنامه ریزی اصولی و اقدامات کارشناسی شده نسبت به کنترل و کاهش آمار طلاق در جامعه اقدام شود .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برخی از دلایل طلاق، خواستار اجباری شدن ارائه برگه ژنتیک به دفترخانه ها برای ثبت ازدواج شد و تصریح کرد: همچنین نقش مشاوره در کاهش و کنترل طلاق محسوس است .

احمدی با بیان اینکه کشور به لحاظ قدرت نظامی در سطح بالایی قرار دارد و آمریکا نمی تواند تهدیدی در این حوزه باشد، خاطرنشان کرد: آسیب های اجتماعی و اقتصادی و اهداف و هدفگذاری دشمنان در این موارد خطرناک است و باید هدفگذاری و برنامه ریزی مناسبی در این بخش انجام شود .

وی با اشاره به ماه محرم، خواستار بهره گیری از ظرفیت این ماه برای بیان آسیب های اجتماعی با محوریت بنیان تحکیم خانواده ها شد و اضافه کرد: نقش روحانیون اعزامی به مناطق مختلف استان می توانند در این بخش پررنگ بوده و در کنار پرداختن به سایر حوزه ها، دقایقی از برنامه را به مبحث آسیب های اجتماعی و راه های تحکیم بنیان خانواده بپردازند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: