• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-787-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ارائه ۱۲طرح استارتاپ حوزه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این نشست با هدف ارائه ایده‌های برتر و خلاق در زمینه توسعه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده است، گقت: در نشست امروز ۱۲ طرح استارتاپ ارائه شده است که توسط داوران مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا ، منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمود باقری در نشست بررسی طرح های استارتاپ حوزه گردشگری با حضور کارشناسان حوزه دانشگاه و نخبگان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بهترین ایده با نظر داوران علمی برای شرکت در رویداد ملی "استارتاپ ایده‌های خلاق گردشگری" معرفی می‌شود.

وی اظهارکرد: برای توسعه صنعت گردشگری استان نیازمند استفاده از تجربیات علمی همه نخبگان هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: هر طرح و ایده ای که موجب اشتغال زایی و توسعه صنعت گردشگری شود جهت استفاده از تسهیلات ارزان قیمت حوزه گردشگری به بانک معرفی می شود.

باقری تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های خوب استان در زمینه گردشگری هرگونه سرمایه گذاری گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد سود آور است.

وی اضافه کرد: در چند سال اخیر دولت "تدبیر و امید" با همکاری بخش خصوصی کارهای بزرگی در زمینه ایجاد زیر ساخت های گردشگری در استان انجام داده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: