• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-4190-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

جمع آوری بیش از 3 میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی جشن عاطفه ها در گچساران

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گچساران گفت: بالغ بر سه میلیارد و 882 میلیون و 680 هزار ریال کمک نقدی و غیر نقدی در جشن عاطفه ها در دوگنبدان جمع آوری شده است.
محمد خادمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا ، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: به مناسبت نزدیک شدن آغاز سال تحصیلی مانند سالهای گذشته جشن عاطفه ها جهت کمک به دانش آموزان بی بضاعت برگزار شد.
وی بیان کرد: در جشن عاطفه ها بالغ بر 3 میلیارد و 882 میلیون و 680 هزار ریال کمک نقدی و غیر نقدی از پایگاه های مستقر در گچساران جمع آوری شده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی ره گچساران تصریح کرد: این میزان کمک نقدی و غیر نقدی از 1 پایگاه ثابت و 5 پایگاه سیار مستقر در این شهرستان جمع آوری شده است.
خادمی عنوان کرد: در کمک های جمع آوری شده جشن عاطفه ها 32 میلیون و 680 هزار ریال کمک نقدی و سه میلیارد و 850 هزار ریال نیز کمک غیر نقدی اعم از کیف و کفش و البسه و غیره بوده است.
وی گفت: کمک های جمع آوری شده تا قبل از آغاز سال تحصیلی بین 358 دانش آموز بی بضاعت تحت پوشش کمیته امداد گچساران که از این تعداد 103 نفر آنها یتیم هستند توزیع خواهد شد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گچساران خاطرنشان کرد: این میزان کمک های نقدی و غیر نقدی در مرحله اول برگزاری جشن عاطفه ها در روزهای 15 و 16 شهریورماه  جمع آوری شده و مرحله دوم جشن عاطفه ها نیز در 11 مهر ماه سالجاری در تمام مدارس این شهرستان برگزار می شود.
خادمی بیان کرد: بالغ بر دو هزار و 259 خانوار با جمعیت 3 هزار و 965 نفر تحت پوشش این نهاد حمایتی در گچساران قرار دارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: