• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-3990-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

پرداخت ماهیانه 270میلیاردریال به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماهانه ۲۷۰ میلیارد ریال به عنوان حقوق و مستمری به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان پرداخت می شود.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد عباس نورمحمدی در همایش تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان افزود: در حال حاضر ۱۲ هزار و ۳۰۰ خانوار بازنشسته و مستمری بگیر در استان زیر پوشش تامین اجتماعی هستند.
وی اظهار کرد: علاوه بر مستمری ماهانه و خدمات درمانی خدمات دیگری چون پرداخت وام های ضروری، بیمه تکمیلی درمان، اعزام به سفرهای زیارتی و سیاحتی و... نیز به آنان ارائه می شود. 
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دوران بازنشستگی آغاز یک تحول بزرگ در عمر هر فرد است و می توان با برنامه ریزی صحیح و نشاط آور، از این دوران به نحو مطلوب استفاده کرد.
نورمحمدی بازنشستگان را سرمایه های ارزشمند جامعه و گنجینه های خرد و تجربه توصیف و تصریح کرد: استفاده از تجربه های بازنشستگان مسیر رشد و تعالی جامعه را هموارتر می کند.
وی هدف از برگزاری این همایش را ایجاد نشاط و شادابی در بازنشستگان و نشانه توجه ویژه سازمان تامین اجتماعی به سلامت آنان دانست و گفت: بازنشستگان حق بزرگی بر گردن جامعه دارند و سلامت و نشاط آنان باید همواره مورد توجه قرار گیرد.
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: بازنشستگان نقش ویژه و مهمی در پیشرفت و توسعه کشور دارند و تجارب گران بهایی را در سالیان طولانی فعالیت خود اندوخته اند و تجربه و تدبیر آنان می تواند به عنوان پشتوانه ، چراغ راه و تکیه گاه نسل جوان امروز و فردای کشور قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: