• چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-586-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اعزام 19گروه های تخصصی جهادی دانشجویی به روستاهای دور افتاده کهگیلویه و بویراحمد

مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 19 گروه تخصصی جهادی دانشجویی به محله های آسیب پذیر شهر و روستاهای دورافتاده استان اعزام می شوند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شهرام مهدوی مطلق افزود: ۱۹ گروه تخصصی جهادی دانشجویی در رزمایش اقتدار عاشوراییان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد نخبگان استان به حاشیه شهرهای بزرگ استان و محله های آسیب پذیر داخل شهر و روستاهای دورافتاده از ۹ شهریور تا ۳۱ شهریور اعزام می شوند .

وی اظهار کرد: این اعزام ها درحالی است که تا قبل از این ۲۱ گروه جهادی دانشجویی در ۵۳ روستای استان در ایام تابستان از اول تیرماه تا ۸ شهریور در دوره های ۱۰ تا ۱۲ روزه حضور داشتند و در عرصه ها و حوزه های مختلف عمومی و تخصصی به خدمت رسانی پرداختند .

مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اعزام مجدد این گروه ها در راستای هم افزایی و مشارکت در رزمایش سراسری اقتدار عاشوراییان است، که در این دوره اعزام ها تخصصی تر و در عرصه های مختلف از جمله سلامت، مشاوره در حوزه خانواده، جوانان، فرهنگی و آسیب های اجتماعی هستند، این گروه ها اغلب در نقاط آسیب پذیر و حاشیه شهرها به اجرای ماموریت می پردازند .

مهدوی مطلق با اشاره به لزوم تداوم اردوهای جهادی در همه بازه های فصلی و زمانی تصریح کرد: در کنار این گروه های تخصصی، اقدامات خیریه، تهیه و توزیع پوشاک و نوشت افزار برای دانش آموزان و خانواده های بی بضاعت و آبرومند جهت اینکه سال جدید تحصلی را با دغدغه کمتری آغاز کنند نیز در دستور کار قرار دارد .

وی ادامه داد: همچنین بسته های غذایی برای خانواده های نیازمند که از قبل شناسایی شده اند، نیز توسط دانشجویان با همکاری موسسات خیریه و افراد خیر توزیع می شود .

مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: تاکنون در این بخش هزاران بسته حمایتی توزیع شده و این خدمات تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت و ان شاءالله در پایان شهریور بخشی از خدمات این عزیزان در حوزه های مسکن محرومان، بهره برداری و رونمایی خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: