• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-2114-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

جراحی 50 بیمار به همت موسسه خیریه محکم

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه محکم استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پزشکان متخصص موسسه خیریه محکم 50بیمار را در بیمارستان های یاسوج تحت عمل جراحی قرار می دهند .

دکتر محمدرضا نیکبخت در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: از ابتدای تاسیس موسسه تاکنون 674 نفر بیمار توسط پزشکان در این موسسه ویزیت شده است .

وی اظهارکرد: در مجموع 35 نوع بیماری تحت پوشش این موسسه است که از جمله مهمترین آنها بیماری های لب شکری، شکاف کام و بیماری های قلبی و مغزی است .

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه محکم استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از اولین دوره حضور یک گروه پزشکی متخصص و فوق تخصص در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: از حدود یک ماه پیش نام نویسی از بیماران شروع شده و تاکنون 260نفر بیمار مراجعه کردند که از این تعداد 50بیمار برای عمل جراحی انتخاب شدند و بقیه بیماران باید دوره درمان خود را بگذرانند .

نیکبخت اضافه کرد: این گروه 5 نفره پزشکان شامل یک جراح فوق تخصص اطفال،جراح گوش و حلق و بینی و 3جراح پلاستیک به شهر یاسوج اعزام شدند و به مدت 4روز از امروز سه شنبه،13 شهریورماه در استان به بیماران خدمات درمانی ارائه می دهند.

به گزارش ایسنا، موسسه خیریه محکم به منظور حمایت از کودکان با بیماری های مادرزادی از اردیبهشت 1395فعالیت خود را در یاسوج آغاز کرده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: