• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-687-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

برپایی نمایشگاه عکس سرمایه های اجتماعی در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد +تصاویر

نمایشگاه عکس سرمایه های اجتماعی در حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شریف اسلامی، رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد روز یکشنبه، 11 شهریورماه در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه نزدیک به چهل اثر عکس از عکاسان استان و عکاسان نقاط مختلف کشور با موضوع سرمایه اجتماعی بر روی دیوار رفت و در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است .

وی با بیان اینکه این آثار منتخب آثار سه دوره دو سالانه عکس سرمایه اجتماعی کشور است، اظهار کرد: این نمایشگاه به مدت ۷ روز در گالری حوزه هنری استان، واقع در خیابان گلستان ششم یاسوج به نمایش در می آید .

اسلامی افزود: هدف از برگزاری نمایشگاه در وهله اول معرفی و نمایش آثار هنرمندان عکاس استان و کشور با موضوع سرمایه اجتماعی و آشنایی عموم جامعه با این موضوع به عنوان مبحثی بسیار مهم در حوزه مسائل فرهنگی، اجتماعی و توسعه ای است .

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: آشنایی بهتر با مفهوم سرمایه اجتماعی از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه است .

اسلامی با تاکید بر موضوع سرمایه اجتماعی، تصریح کرد: سرمایه اجتماعی یکی از ضروریات امروز جامعه ماست و باید به آن توجه شود .

وی ادامه داد: سرمایه طبیعی را می توان وارد کرد، اما سرمایه اجتماعی باید در درون یک کشور ایجاد شود و امروز نیاز به تقویت سرمایه های اجتماعی داریم و این توسعه، رشد و تعالی جامعه را رقم می زند.  باید نسبت به تقویت سرمایه های اجتماعی در کشور اهتمام بیشتری شود .

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری نمایشگاه در سایر استان ها، اضافه کرد: این آثار طی روزهای آینده در شهرهای بوشهر و شیراز نیز به نمایش در می آیند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: