• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-1084-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

80درصد واحدهای مسکونی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد فاقد پلاک پستی

مدیرکل پست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آدرس های مبهم مهمترین مشکل ماموران پستی در استان است.

"محسن مفتح" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: حدود80درصد مرسوله‌های پستی در این استان به دلیل نداشتن آدرس‌های صحیح پستی در شعب استان متوقف می‌شوند .

وی اظهارکرد: نداشتن پلاک املاک و بی نام و نشان بودن برخی محله‌ها و کوچه‌ها منجر به متوقف شدن مرسوله و مراجعه حضوری به شعب پست و ایجاد مشکل برای ماموران پست می‌شود .

مدیرکل پست استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: طی سالجاری بالغ بر ۳۷۰هزار مرسوله پستی امسال وارد استان شده که آدرس مقصد حدود80 درصد آن‌ها مبهم است .

وی با بیان اینکه زیرساخت آدرس نویسی در سطح استان صفر است، ادامه داد: در سطح شهر یاسوج، مرکز استان 66هزار واحد مسکونی وجود دارد که از این تعداد 21 هزار واحد پلاک قدیمی دارند و 45هزار واحد فاقد پلاک کدپستی هستند.

مدیرکل پست استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: شهر سی سخت6هزار واحد مسکونی تنها 500واحد مسکونی دارای پلاک هستند، شهر لیکک با 6900واحد مسکونی تنها یک واحد دارای پلاک کدپستی است، در گچساران تنها 20 درصد پلاک کد پستی دارند و 10 تا 20 درصد واحدهای مسکونی شهر دهدشت دارای پلاک کد پستی هستند.

مفتح تاکید کرد: حداقل هزینه پلاک کوبی هر واحد مسکونی 50 هزار تومان است.

وی بیان کرد: پلاک کوبی واحدهای مسکونی در سطح شهرسهای استان وظیفه شهرداری هاست اما متاسفانه شهرداریهای استان در پرداخت حقوق کارگران خود مانده اند و توان پرداخت و اجرای یان طرح را ندارند.

مدیرکل پست استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: پلاک کدپستی باید هنگام دادن پایان کار از سوی شهرداریها تایید شود اما متاسفانه به این مساله توجه نشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: