• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-285-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

/رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله در یاسوج برگزار شد/

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد: جمهوری اسلامی ایران پرچم‌دار اقتدار در منطقه است

رزمایش و نمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله در یاسوج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در جمع بسیجیان شهرستان بویراحمد در رزمایش محمد رسول الله(ص) با بیان اینکه جمهوری اسلامی نشان داد که آمریکا و استکبار جهانی قلدر نیستند بلکه لاف قدرت می زنند، گفت: جمهوری اسلامی ایران پرچم‌دار اقتدار در منطقه است .

وی اظهارکرد: دشمن در 40 سال اخیر علیه انقلاب و مردم روا هجمه‌هایی داشت که این هجمه‌ها در قالب جنگ سخت، نیمه سخت و نرم بوده است .

سردار بوعلی با اشاره به برخی از حرف‌های بی اساس و دشمن شادکن افزود: این‌ها رژیم گذشته را به رخ مردم می‌کشند اما نمی‌دانند در همان دوران پهلوی مناطقی از جمله فیروزه در ترکمنستان، بحرین و حق آبه ایرمند از ایران جدا شد .

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خطاب به آن دسته از کسانی که امکانات دوره پهلوی را به رخ می‌کشند، خاطرنشان کرد: آیا امکانات فراگیر بود آیا تمام استان‌ها از این امکانات برخوردار بودند، وضعیت معیشت مردم را سوال کنید امکانات و زیرساخت‌ها چگونه بود؟

سردار بوعلی تصریح کرد: امروز اگر با نظام جمهوری اسلامی مخالفت می‌کنند پیشرفت‌های ما را می‌بینند و به همین دلیل تضعیف می‌کنند، آنها یادشان نمی‌آید در دوران پهلوی وقتی چرچیل، روزولت و استالین به ایران آمدند شاه ایران را تحویل نگرفتند و تنها بعد از چند روز وی را به حضور پذیرفتند .

وی با اشاره به امکانات نظامی دوره پهلوی که عده‌ای دم از آن می زنند ادامه داد: امکانات را در انبار نگه می‌داشتند و تنها وقتی مستشاران آمریکایی اجازه می‌دادند باید از آنها استفاده می‌کردند .

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: وقتی جنگ تحمیلی آغاز شد امکانات دوره پهلوی قادر نبود تا چند کیلومتر آن طرف‌تر از مرزها را بزند و آیا آمریکا موشک دوربرد نداشت که به ارتش ایران بدهد .

بوعلی بیان کرد: اما بعد از چند سال که تهران مورد حمله موشکی قرار گرفت فرزندان ما دست به کار شدند و موشک تهیه کرده و به سمت بغداد شلیک کردند و آن روز همه فهمیدند نظام رو به پیشرفت است و امروز می‌تواند موشک‌های با برد هزاران کیلومتر تولید کنند و قدرت نظامی خود را در سرتاسر عالم نشان دهد .

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی نشان داد که آمریکا و استکبار جهانی قلدر نیستند بلکه لاف قدرت می‌زننند اگر قلدر بودند از پس حزب الله، غزه، سوریه و عراق بر می‌آمدند آنان امروز در همه جا شکست خورده‌اند .

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور سپاه در کنار مردم اظهار داشت: سپاه با افتخار در کنار مردم است و در پروژه‌های عمده ملی و فراملی مشارکت دارد و توان فنی و هم توان علمی و توان میدانی دارد و بدخواهان سپاه به همین خاطر با آن دشمنی می‌کنند آنها نمی‌خواهند سپاهی را ببینند که از بطن مردم برخاسته است و با افتخار کشور را به جلو می‌برد .

سردار بوعلی اضافه کرد: آنها می‌گویند سپاه در خیلی کارها دخالت می‌کند این حق مردم است که از امکانات فنی سپاه استفاده کنند همان کشوری هستیم که تهدید به قطع واردات بنزین شدیم اما سپاه کشور را به خودکفایی در بنزین رساند و اکنون در عرصه تونل‌ها، سدها، جاده‌ها و پروژه‌ها سپاه نقش آفرینی می‌کند.

به گزارش ایسنا، رزمایش و نمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله در قالب دو قرارگاه امام هادی با ماموریت برگزاری رزمایش و قرارگاه محرومیت‌زدایی با هدف اعزام 150 گروه جهادی به مناطق محروم در یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و برخی شهرستانهای استان برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: