• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-2090-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد

دهمین مورد اهدا عضو استان در سال 97

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از دهمین مورد اهداء عضو استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد دکتر سبز ضمن تقدیر و تشکر ویژه از ایل بزرگ تامرادی و خانواده محترم اندایشگر گفت: مرحوم قنبر اندایشگر ۴۳ ساله و ساکن تنگ هیگون   که بدنبال سانحه رانندگی در تاریخ ۲ شهریور دچار خونریزی شدید مغزی و به دنبال آن مرگ مغزی شده و در ‌آی سی یو بیمارستان امام خمینی دهدشت بستری بود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد افزود: این فرد با رضایت خانواده نوع دوستش به ‌اتاق عمل بیمارستان انتقال یافت تا  برداشت اعضاء انجام پذیرد. 
دکتر سبز ضمن آرزوی صبر  جزیل برای بازماندگان این مرحوم بیان کرد: امیدوارم روح این مرحوم قرین شادی و رحمت واسعه الهی باشد. در ادامه سید سینا سعیدی مسئول تیم فراهم آوری پیوند دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز ضمن تشکر از خانواده محترم و ایثارگر  اندایشگر گفت: ساعت ۱ بامداد امروز  ۷ شهریورماه ۹۷،با همکاری تیم پیوند اعضاء بیمارستان فوق تخصصی ابو علی سینا شیراز ،برداشت دوکلیه و کبد مرحوم‌ قنبر اندایشگر انجام شد تا به بیماران نیازمند پیوند زده شود و به آنها جان تازه ای بخشد.
سعیدی ضمن تشکر و قدردانی از این خانواده ایثارگر افزود: امیدواریم  این عمل انسانی در بین همه مردم این دیار جایگاه ارزنده خود را پیداکند تا تعداد بیشتری از افراد نیازمند به پیوند بتوانند زندگی عادی خود را از سر گیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: