• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-714-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

شوخی که منجر قتل شد

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری جوانی که بر اثر شوخی نابجا حین شنا کردن با دوست خود، منجر به مرگ وی شد خبر داد. 
به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ سعید بالش زر گفت: ماه گذشته یک فقره غرق شدگی منجر به فوت در رودخانه منطقه دهنو شهر یاسوج به این پلیس گزارش که بر همین اساس اقدامات کارشناسی توسط ماموران پلیس آگاهی استان با دستور مقام قضایی و تشکیل پرونده، مورد بررسی قرار گرفت. 
وی اظهارکرد: بدین ترتیب کارآگاهان جنایی وارد عمل شده و در تحقیقات میدانی دریافتند چند جوان حدودا ۱۷ تا ۱۸ ساله به رودخانه منطقه دهنو به جهت شنا کردن رفتند که یکی از این جوانان با شوخی نابجا و هل دادن دوست خود به رودخانه، منجر به مرگ وی شد. 
رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با تشکیل پرونده و بررسی های انجام شده و طبق نظر مقام قضایی، این اقدام و شوخی نابجا، قتل تشخیص داده شد. 
سرهنگ بالش زر تصریح کرد: فردی که اقدام به چنین کاری کرد بیان داشته بود در یک لحظه و تنها به خاطر شوخی بی‌مزه، به زندگی دوستم پایان دادم .
وی ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه و با تاکید بر اینکه در آب و حین شنا از شوخی های خطرناک بپرهیزید، اضافه کرد: این شوخی نابجا و خطرناک باعث شد زندگی جوانی از دست برود و خانواده ای داغدار شوند و  زندگی جوان دیگری و با اتهام به قتل هم به رو به تباهی برود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: