• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-387-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگلویه و بویراحمد:

رسانه ها دیده بان بیدار جامعه هستند


جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه ها دیده بان بیدار جامعه هستند.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ جهانگیر انصاری عصر سه شنبه، ششم شهریور ماه در برنامه تجلیل از خبرنگاران فعال بسیج رسانه افزود: در زمان جنگ دیده بانان نقش مهمی در حوزه فعالیت ها داشتند و امروزه نیز اگر رسانه ها به عنوان دیده بان جامعه دچار غفلت شود، از انعکاس موارد مختلف عقب خواهند افتاد و دچار مشکل می شوند.
وی‌ همکاری و تعامل رسانه ها در راستای توسعه همه جانبه استان را ضروری دانست و اظهار کرد: باید در عرصه رسانه به توسعه کشور و استان کمک کنیم و انعکاس ظرفیت ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران مورد تاکید است.
جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: رسانه ها باید به عنوان دیده بان همیشه بیدار جامعه، علاوه بر انعکاس ضعف ها، دستاوردها را نیز بیان کنند.
انصاری تصریح کرد: کشور ما طی چهل سال گذشته تحریم های مختلفی را تجربه کرده است و علیرغم همه دشمنی ها و سنگ اندازی های دشمنان، روند توسعه کشور متوقف نشده است.
وی ادامه داد: شاید در برخی موارد ضعف هایی وجود داشته باشد، اما در عرصه های مختلف علمی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی پیشرفت های زیادی رقم خورده است.
جانشین فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با قیاس با دوران پیش از انقلاب می بینیم که ما نسبت به گذشته خیلی روبه جلو رفته ایم.
انصاری بیان کرد: کشور ما "ام القرای" جهان اسلام است و در دفاع از مظلومان گام برداشته است.
وی با اشاره با جنگ نرم و اقدامات دشمنان، تاکید کرد: دشمنان شبانه روز خواب را برخود حرام کرده اند تا دشمنی خود با کشور ما را در عرصه های مختلف آزمایش کرده و در توسعه و پیشرفت کشور ما خلل ایجاد کنند. دشمنان می دانند که کشور ما فولاد آب دیده است و نقاط قوت و قدرت ما فراوان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: