• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-287-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

بسیج رسانه متعلق به قشر خاصی نیست


رئیس سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج رسانه متعلق به قشر خاصی نیست و از ظرفیت همه اقشار و سلایق در این حوزه استفاده می شود.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید صداقت رضایی عصر سه شنبه، ششم شهریورماه در برنامه تجلیل از رسانه های استان افزود: برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر طی سال گذشته محقق شد که در این راستا با ارسال آثار به بسیج رسانه کشور، کسب مقام سوم در این حوزه توسط یکی از رسانه ها را شاهد بودیم.
وی با اشاره به برنامه های برگزار شده طی هفته سلامت در استان، اظهارکرد: در دو بخش برادران و خواهران نفرات برتر برنامه ها مشخص شدند.
رئیس سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین در راستای روز جهانی قدس برنامه هایی با معرفی نفرات برتر اجرا شد.
رضایی برگزاری اردوی رسانه ای "سرپل ذهاب" با محوریت خدمات رسانی و پوششی، برگزاری اردوهای اقتصاد مقاومتی و همچنین جلسات هماهنگی و همکاری با دستگاه های مختلف را از هدفگذاری های محقق شده عنوان کرد.
وی اضافه کرد: همچنین دوره های خبرنگاری و مسابقات فوتبال در استان و با محوریت بسیج رسانه اجرایی شد.
به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم حکم سرهنگ سید صداقت رضایی، رئیس سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد اعطاء شد.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: