• سه شنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-386-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

جهاد دانشگاهی هر گونه ارتباط با ماجرای کشت ماری جوانا را تکذیب کرد

چند روز قبل خبری مبنی کشت ماری جوانا با استفاده ار تسهیلات کمیته امداد در رسانه ها پخش شد. این خبر که مربوط به استان استان کهگیلویه و بویر احمد بود واکنش های زیادی را به همراه داشت. در همین رابطه روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی استان کهگیلویه و بویر احمد این خبر را تکذیب کرد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد روزنامه ایران در مصاحبه ای که با رئیس جهاد کشاورزی دنا داشته است در قسمتی از مصاحبه اشتباها نامی از جهاد دانشگاهی می آرود. این اشتباه که به نظر می رسد تایپی بوده باشد پای جهاد دانشگاهی را نیز به این ماجرا باز می کند. اما روابط عمومی جهاد دانشگاهی ضمن واکنش به این اشتباه هر گونه رابطه با این ماجرا را تکذیب می کند و یادآور می شود که نام جهاد دانشگاهی به اشتباه جای جهاد کشاورزی در متن مصاحبه ذکر شده است .

بخشی از مصاحبه روزنامه ایران با رئیس جهاد کشاورزی دنا که در آن به اشتباه از نام جهاددانشگاهی آورده شده است به شرح زیر می باشد؛

" رئیس‌جهاد کشاورزی دنا ادامه می‌دهد: فردی که اقدام به کاشت ماری جوآنا کرده ساکن روستای دناست و احتمال دارد حتی این وام را از جهاد دانشگاهی گرفته باشد. چراکه، مجوز و تسهیلات طرح‌های گلخانه‌ای را خود جهاد کشاورزی به افراد اعطاء می‌کند و کمیته امداد در زمینه مشاغل کلان و وام‌های بالاتر از 50میلیون تومان هیچ فعالیتی نمی‌کند ."

در متن فوق که بخشی از مصاحبه روزنامه ایران می باشد که نام جهاد دانشگاهی به اشتباه جای جهاد کشاورزی ذکر شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: