• یکشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-484-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

پوشش ۱۰۰ درصدی آبیاری قطره ای باغات کاکان بویراحمد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از هدفگذاری پوشش ۱۰۰ درصدی آبیاری قطره ای در دهستان کاکان از توابع شهرستان بویراحمد خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد" جعفر گوهرگانی" بعد از ظهر یکشنبه، چهارم شهریورماه در حاشیه افتتاح طرح آبیاری تحت فشار در دهستان کاکان، افزود: در حال حاضر پوشش بخش های مختلفی از این دهستان در حوزه آبیاری نوین عملیاتی شده است و تلاش می شود که تکمیل اجرای طرح های آبیاری نوین با همکاری مردم در این منطقه را داشته باشیم.
وی با بیان اینکه ظرفیت های بخش کشاورزی در دهستان کاکان محسوس است، اظهار کرد: در راستای گسترش بخش کشاورزی و زیرساختها در این شهرستان، توسعه مباحث سردخانه ای و سورتینگ در دست اجراست و تسهیلات نیز در حوزه کشاورزی ارائه می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین مطالعات در حوزه باغات و احداث سد خاکی در بالا دست منطقه نیز انجام شده است.
گوهرگانی با تاکید بر اهمیت مباحث اشتغال روستایی، اضافه کرد: ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری با نرخ ۶ درصد فرصت مناسبی برای رشد استان محسوب می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: