• سه شنبه ۲۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-1188-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیر شرکت توسعه مکان های ورزشی کشور:

واگذاری ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج به اداره ورزش وجوانان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر شرکت توسعه مکان های ورزشی کشور گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج به اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد واگذار می‌شود .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد اکبر منادی در بازدید از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج افزود: شرایط برای واگذاری ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج به اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برای بهره برداری فراهم شده و طی یک هفته آینده واگذار خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه هم اکنون بر اساس آخرین فهرست بها، پیمانکار این طرح بیش از ۶۰ میلیارد ریال طلب دارد اظهارکرد: در ارزیابی‌های انجام شده برای رفع کمبود‌ها و مشکلات موجود این ورزشگاه به حدود ۱۵ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است .

مدیر شرکت توسعه مکان های ورزشی کشور خاطرنشان کرد: شرکت توسعه و تجهیز مکان‌های ورزشی کشور نیز متعهد به پرداخت و تامین این اعتبار برای رفع مشکلات موجود ورزشگاه یاسوج شده است .

منادی تصریح کرد: البته مشکلات و کمبود‌ها نیز در متن تفاهم نامه واگذاری این طرح به اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و شرایط موجود نیز قید خواهد شد .

وی ادامه داد: مسئولان و متولیان امور اجرایی و ورزش این استان باید بیش از پیش از فرصت ایجاد شده و سرمایه هزار میلیاردی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج نهایت استفاده را ببرند .

مدیر شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری مکان‌های ورزشی کشور عنوان کرد: بی شک مسئولان امر باید بیش از پیش قدردان این فرصت و احداث چنین ورزشگاهی با شرایط و استاندارد‌های روز دنیا و همراه با امکانات موجود آن باشند .

به گزارش ایسنا، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج اردیبهشت سال ۹۴ با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی به بهره برداری رسید، اما تاکنون به دلیل برخی مشکلات و کمبود‌ها امکان بهره برداری کامل از آن فراهم نشده است .

ساخت این ورزشگاه به مساحت حدود ۲۳ هزار متر مربع سال ۸۶ آغاز شد که دارای ۱۰ خط ویژه دوومیدانی، جایگاه خبرنگاران و رختکن بوده و جزو ورزشگاه‌های پیشرفته کشور است.

کیفیت این ورزشگاه به تایید مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا رسیده و قابلیت برگزاری مسابقات فوتبال و دوومیدانی در سطح ملی در آن وجود دارد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: