• یکشنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-1485-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نماینده بویراحمد و دنا:

تخصیص اعتبار برای آغاز مطالعات اجرای سد در بخش لوداب

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبار برای آغاز مطالعات اجرای سد در بخش لوداب خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد غلام محمد زارعی ظهر یکشنبه، 21 مرداد ماه در نشست شورای اداری بخش لوداب شهرستان بویراحمد افزود: همچنین تخصیص آب این سد از رودخانه مارون گرفته خواهد شد .

وی با اشاره به رشادت های مردم بخش لوداب، اظهار کرد: بخش لوداب بخشی است که مردمی فداکار و ولایت مدار را در خود جای داده است .

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بخش لوداب در حوزه نیروی انسانی و کشاورزی مستعد ترین بخش استان است و بخش لوداب از ممتاز ترین بخش ها خواهد بود .

زارعی با اشاره به توسعه بخش های مختلف لوداب، تصریح کرد: وضعیت راه این منطقه در گذشته نامطلوب بود که طی دو سال گذشته بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان راه روستایی در این منطقه ساخته شده است . همچنین بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان راه اصلی در بخش لوداب ساخته شده است .

وی با بیان اینکه در تمام ادوار وضعیت آب آشامیدنی لوداب نامناسب بود، ادامه داد: پروژه ۱۰ میلیارد تومانی آبرسانی به لوداب اجرا می شود .

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در بخش گازرسانی در طول سال گذشته ۲۶ روستا گازرسانی شده و در هفته دولت آغاز عملیات گازرسانی به ۱۵ روستا را خواهیم داشت .

زارعی با تاکید بر تکمیل گازرسانی بخش لوداب، از هدفگذاری گازرسانی به تمام مناطق این بخش در آینده ای نزدیک خبر داد و بیان کرد: کسب مجوز ارائه خدمات شبانه روزی در مرکز بستر درمانی منطقه از دیگر اقدامات انجام شده است و در حوزه ورزشی نیز سالنی مجهز در این بخش ایجاد شده است .

وی با اشاره به توسعه شبکه برق منطقه از اجرای یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اصلاح، توسعه و بهبود شبکه برق منطقه خبر داد .

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به افزایش بیش از پیش ظرفیت ها در بخش لوداب، اضافه کرد: باید با پیگیری، صبوری و دلسوزی زمینه رضایتمندی مردم را محقق ساخت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: