• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-6190-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

کشف بیش از 275 کیلوگرم مواد مخدر در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران گفت: امسال 275 کیلو و 727 گرم انواع مواد مخدر در گچساران کشف شد  

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ سید محمد موسوی در نشست با اصحاب رسانه گچساران افزود: اطلاع رسانی دقیق و به دور از هر گونه تشویش و نگرانی از وظایف مهم اصحاب رسانه محسوب می شود.

وی گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون 193 فقره سرقت در گچساران کشف شد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته شاهد کاهش 8 درصدی سرقت بودیم.

فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: تعداد 137 نفر در این زمینه دستگیر که این آمار نسبت به سال گذشته 63 درصد افزایش داشته است.

موسوی عنوان کرد: امسال 275 کیلو و 727 گرم انواع مواد مخدر در گچساران کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 62 درصد افزایش کشفیات وجود دارد.

وی گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون تعداد 58 خرده فروش انواع  موادمخدر در شهرستان گچساران دستگیر شده که این آمار نسبت به مدت سال قبل 12 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی گچساران خاطر نشان کرد: در سالجاری 128 نفر معتاد دستگیر و به  بهزیستی این شهرستان تحویل داده شد.

موسوی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون 17 نفر قاچاقچی موادمخدردستگیر و 52 دستگاه خودرو نی زدر این خصوص توقیف شد که  نسبت به مدت مشابه سال گذشته 183 درصد افزایش دستگیری قاچاقچی و 24 درصد نیز افزایش توقیف خودرو را شاهد هستیم.

 وی افزود: در همین مدت زمان عنوان شده افزایش 22 درصدی کشف سلاح غیر مجاز در گچساران نسبت به مدت مشابه سال گذشته وجود داشته است.

فرمانده انتظامی گچساران ادامه داد: از ابتدای سالجاری تا کنون یک هزار و 70 نفر در گچساران دستگیر شدند.

موسوی اضافه کرد: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 887 نفر بوده  21 درصد افزایش داشته است.

وی گفت: در سالجاری تا کنون یک هزار و 264 دستگاه خودرو و موتورسکیلت توقیف شد که از این تعداد90  دستگاه فاقد پلاک بوده است.

فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون 4 هزار و 848 تماس از سوی شهروندان با این مرکز صورت گرفته  که از این تعداد 4 هزار و 904 مورد آن عملیاتی شده  که این آمار نسبت به مدت سال قبل 71 درصد افزایش داشته است.

موسوی بیان کرد: در همین مدت زمان 16 میلیارد و 507 میلیون و 991 هزار ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط و 71 دستگاه خودرو نیز توقیف و 165 نفر نیز دستگیر شده است.

وی گفت: این میزان کشفیات در مدت مشابه سال گذشته 20 میلیارد ریال بوده است.

به گزارش ایسنا، در پایان از خبرنگاران فعال گچساران تجلیل شد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: