• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-2384-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

بازگشت 22 واحد صنعتی کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 22 واحد صنعتی راکد از ابتدای سال 96 تاکنون احیاء و به چرخه تولید باز گشتند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد  مهندس سهراب بنام پنجشنبه، 18 مرداد در نشست خبری با خبرنگاران افزود: 606 هکتار زمین در 13 شهرک و ناحیه صنعتی این استان اماده واگذاری به سرمایه گذاران است.

وی اظهارکرد: 303 واحد صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان مستقر هستند که از این تعداد 117 واحد صنعتی و 260 واحد صنفی است.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پیش بینی اشتغال 117 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 223 میلیارد تومان بیش از 2هزار نفر است.

بنام تصریح کرد: مهمترین برنامه استان در حوزه صنعت و معدن تثبیت اشتغال موجود و احیاء واحدهای راکد، بهره برداری از واحد های با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد و سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال 96 تاکنون 20 واحد صنعتی با 264 نفر اشتغالزایی و 35 میلیارد و 400 میلیون تومان سرمایه گذاری در سهرکها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسید.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: 22 واحد صنعتی راکد از ابتدای سال 96 تاکنون احیاء و به چرخه تولید باز گشتند.

بنام بیان کرد: هدفگذاری شرکت شهرکهای صنعتی استان طی سال جاری بهره برداری از 25 طرح صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان است.

وی تاکید کرد: در سال گذشته به  157سرمایه گذار صنعتی و صنفی زمین برای سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان واگذار شده است.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در مجموع 11هکتار زمین با پیش بینی 677 نفر اشتغالزایی و سرمایه گذاری 110 میلیارد تومان به این سرمایه گذاران واگذار شده است.

بنام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 5 هکتار زمین به 39 سرمایه گذار در شهرکها و نواحی صنعتی استان واگذار شده که اشتغالزایی برای 271 نفر و سرمایه گذاری 55 میلیارد تومان پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: شرکت شهرکهای صنعتی استان از سرمایه گذارانی واقعی که تسهیلات و خدمات ارائه شده را در راستای هدف تولید استفاده کنند، حمایت می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: