• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-2114-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مراجعه روزانه بیش از 800 بیمار به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: روزانه بیش از 800 بیمار و ماهیانه بیش از 25 هزار نفر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج، جهت دریافت خدمات درمانی عمومی و تخصصی مراجعه می کنند .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد ، دکتر سید ذاکر سعیدی نژاد افزود: در چهار ماه نخست سال جاری، 96 هزار بیمار بستری، سرپایی و پاراکلینیکی از خدمات درمانی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بهرمند شدند .

وی اظهارکرد: ویزیت، نوار قلب، آزمایشگاه، رادیولوژی، سی تی اسکن، اندسکوپی، کلونسکوپی، سنگ شکن، فیزیوتراپی و ماموگرافی، از سری خدمات ارائه شده در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج است .

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج  خاطرنشان کرد: در تمامی مراحل رسیدگی و درمان بیماران در این مرکز، حفظ آرامش بیمارستان و جلوگیری از حضور بیش از حد و ازدحام همراهان ضروری بوده و هر بیمار در صورت نیاز با اعطای "کارت همراه اورژانس"، می‌تواند یک یا حداکثر دو نفر به عنوان همراه داشته باشد .

سعیدی نژاد اضافه کرد: بیماران اورژانس، و بخش های آی سی یو  ممنوع ‌الملاقات بوده و نیازی به حضور جمعیت بسیار بر بالین آنها نیست چرا که این امر موجب اختلال در روند رسیدگی به بیماران خواهد شد .

به گزارش ایسنا، در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج 735 پرسنل، پزشک عمومی، متخصص، پرستار و پشتیبانی مشغول به ارائه خدمات در جهت ارتقا سطح سلامت مراجعه کنندگان هستند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: