• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-2184-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد:

دستگاههای اجرایی برتر کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی تجلیل می شوند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی راهبر توسعه استان است.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد" حسن نوروزی" بعد از ظهر چهارشنبه، ۱۷ مرداد ماه در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی سه حوزه برنامه ریزی، بودجه ریزی و نظارت بر حسن اجرای برنامه را بر عهده دارد و لازمه توسعه کشور و استان قبل از هر چیزی برنامه محوری کارشناسی شده است.
وی اظهار کرد: در همین راستا برنامه ریزی توسعه ای در استان با هدفگذاری و اقدامات کارشناسی شده عملیاتی می شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد نظارت بر عملکرد را از نیازهای تحقق اهداف دانست و خاطرنشان کرد: معاونت های مختلفی در راستای دستیابی به اهداف اصلی سازمان مدیریت و برنامه ریزی فعالیت دارند.
نوروزی امور اداری و استخدامی را از دیگر وظایف محول شده به سازمان مدیریت و برنامه ریزی دانست و تصریح کرد: از مجموعه ای با چنین شرح وظایفی انتظارات بالاست و باید ساختار محکم و کارشناسی شده داشته باشد.
وی با اشاره به موضوعات توسعه ای استان، ادامه داد: عمده موضوعات مهم استان در بخش های توسعه و عمران است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر مبحث ۱۹ و بکارگیری مشارکت بخش خصوصی در توسعه، عنوان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی در راستای اعمال قوانین و تحقق اهداف مشارکت بخش خصوصی در توسعه استان و تکمیل پروژه ها گام بر می دارد.
نوروزی بیان کرد: همچنین این سازمان در حوزه تحقق اهداف  اقتصاد مقاومتی در استان، توزیع تسهیلات اشتغال زایی و ... فعالیت های کارشناسی شده ای بر اساس برش های اعلامی انجام می دهد.
وی با تاکید بر اینکه آمار اساس توسعه و برنامه ریزی است، تصریح کرد: این حوزه نیز مربوط به فعالیت سازمان مدیریت و برنامه ریزی است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره شهید رجایی در هفته ابتدایی شهریور ما با سنجش شاخص محور ۶۰ دستگاه خبر داد و گفت: قریب به ۱۰۰ زیرشاخص محور انتخاب دستگاه های برتر خواهد بود.
نوروزی با تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: قلم به دست بودن، خبرنگار بودن و رسانه ای بودن شغل مقدسی است و در روایات و احادیث در رابطه با تقدس قلم مطالب ارزشمندی داریم.
وی سوگند خداوند به قلم را نشانه اهمیت قلم در دین اسلام دانست و افزود: شرط اول قلم به دست گرفتن رعایت امانت و صداقت است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه خبرنگاران چشمان بینای جامعه هستند، بیان کرد: خبرنگار به عنوان عامل ارتباط مردم و مسئولین شناخته می شود.
نوروزی نقد منصفانه عملکرد دولت توسط رسانه ها را ضروری دانست و تصریح کرد: رسانه ها به عنوان ارکان دموکراسی در راستای رشد و اعتلای جامعه گام بر می دارند.
وی گفت: حضور رسانه ها در دورافتاده ترین مناطق نشان از عشق، علاقه و تلاش برای توسعه توسط رسانه ها دارد و باید به این بخش توجه شود.
به گزارش ایسنا، در پایان این نشست از خبرنگاران استان به مناسبت روز خبرنگار تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: