• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-988-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اعزام بانوی کوراش کهگیلویه وبویراحمدی به رقابتهای بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام بانوی کوراش کهگیلویه وبویراحمدی با تیم ملی کوراش به رقابتهای بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی خبرداد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید محمد تقی علوی گفت : آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کوراش بانوان کشور قبل از اعزام به رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی در استان گیلان و شهر رشت برگزار می شود و طاهره آذر پیوند عضو تیم ملی کوراش بانوان کشور از استان کهگیلویه وبویراحمد در این اردو حضور دارد .

وی اظهارکرد: اردوی تیم ملی کوراش بانوان کشور از  14تا 23مرداد ماه برگزار می شود و تیم چهار نفره کوراش بانوان کشور روز یکم شهریورماه عازم رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی می شود .

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک این موفقیت به این  بانوی ورزشکار هم استانی، از شانس آذر پیوند در کسب یکی از سکوهای مسابقات کوراش بانوان در رقابتهای بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی خبر داد و تصریح کرد: برای این بانوی ورزشکار کهگیلویه وبویراحمدی در اردوی تیم ملی و بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی آرزوی موفقیت و پیروزی می کنم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی کوراش بانوان کشور در سه وزن 52،63و 78کیلوگرم با چهار ورزشکار بانوی در این مسابقات شرکت می کند و "طاهره آذر پیوند" بعنوان ورزشکار وزن 52کیلوگرم نماینده شایسته کوراش بانوان کشور است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: