• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-1714-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

دهکده ورزشی ساحلی شهر یاسوج کلنگ زنی شد

شهردار یاسوج گفت: دهکده ورزشی شهر یاسوج با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج و همکاری تربیت بدنی ایجاد می شود .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد نستهن مقدم در آئین کلنگ زنی این پروژه با اشاره به جزئیات پروژه، افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۴ هکتار و برای اولین بار در استان اجرا خواهد شد. سایت محل احداث این پروژه در ساحل رود بشار و در یکی از بهترین موقعیت های شهر یاسوج است که علاوه بر استفاده ورزشی می تواند جذابیت های گردشگری نیز برای مسافران و خانواده ها داشته باشد .

وی اظهارکرد: پیرو تصمیماتی که اتخاذ شده است مقرر شد که جانمایی پروژه به نحوی عملیاتی شود که علاوه بر امکان توسعه ورزش همگانی،  سایت های ورزشی مختص آقایان و بانوان بدون محدودیت های جنسیتی و سنی نیز ایجاد شود .

شهردار یاسوج با تاکید بر اهمیت ورزش و نقش آن در سلامت شهروندان، خاطرنشان کرد: امیدواریم بسترسازی مناسبی در این محل انجام بگیرد و زمینه رونق ورزش و افزایش نشاط شهروندان را ایجاد کند .

مقدم تصریح کرد: شهرداری یاسوج با همکاری شورای اسلامی شهر حمایت های لازم را برای به ثمر رسیدن این پروژه انجام خواهد داد و در زمینه رفع معارض نیز اقدامات لازم را انجام می دهد .

وی اضافه کرد: شهرداری به عنوان یکی از متولیان ورزشهای همگانی برنامه های خوبی برای ترویج ورزش اجرا کرده و هدفگذاری هایی نیز در این حوزه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: