• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-4390-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تشکیل ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء در کهگیلویه وبویراحمد

رئیس صنعت، معدن وتجارت کهگیلویه وبویراحمد از تشکیل ‌ستاد احتکار و اختفاء خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد، داریوش دیودیده در این خصوص افزود: در شرایط کنونی، بصورت ویژه انبارها و مراکز ذخیره سازی کالاها و فروشگاههای بزرگ و عمده را بازرسی می کنیم.
رئیس صنعت ، معدن وتجارت کهگیلویه وبویراحمد با توجه به شرایط حساس بازار وجلوگیری از سودجویان احتمالی ، از تشکیل ستاد مبارزه با احتکار واختفاء با همکاری دستگاههای نظارتی مرتبط خبر داد و بیان کرد :تاکنون تعداد ۱۲۰۵انبار و  مکان ذخیره  سازی کالاهای پرمصرف و موردنیاز شناسایی شده و بازرسان سازمان صنعت ،معدن و تجارت بصورت مستمر از این مکانها بازرسی دارند.
وی خاطرنشان کرد: از متصدیان آنها خواسته شده در هفته یکبار  موجودی انبارهای خود را تحویل کارشناس مربوطه سازمان صنعت  دهد.
رئیس صنعت ، معدن و تجارت هم چنین از تشکیل۱۳ اکیب بازرسی جهت رصد نمودن بازار استان خبر داد و اظهار کرد: روزانه با همکاری تعزیرات حکومتی به منظور کنترل بازار ونظارت بر کالاهای پر مصرف گشت مشترک برگزار می شود.
 این مسئول بیان کرد :از آنجایی که احتکار واختفاء مهمترین عاملی است که میتواند تنظیم بازار را برهم زند لذا با توجه به شرایط بد و نوسانات زیادی که در  بازار کشور وجود دارد، لیکن تاکنون اقلام وکالاهای پر مصرف در انبارها ومراکز ذخیره کالا در استان وجود دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: