• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-9390-5
  • خبرنگار : 65005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه:

برگزاری اردوهای طرح هجرت با حضور 600 دانش آموز در کهگیلویه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه از برگزاری اردوهای طرح هجرت با حضور 600 دانش آموز در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد حمزه محقق زاده در افتتاحیه اردوهای طرح هجرت 3 در دهدشت افزود: طرح هجرت 3 در مدارس شهرستان کهگیلویه با حضور 600 دانش آموز بسیجی برگزار می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه بیان کرد: اجرای طرح هجرت 3 موجب  شاداب سازی مدارس و همچنین موجب رشد اجتماعی، فرهنگی و حس مشارکت جویی و مسئولیت پذیری در دانش آموزان می شود.
وی اضافه کرد: اجرای این طرح ها در راستای کمک به زیرساخت های آموزشی، غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و با بهره گیری از روحیات بسیجی می تواند زمینه مناسبی را برای احساس مسئولیت و روحیه کار و تلاش در میان دانش آموزان به وجود آورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه عنوان کرد: اگر این طرح ها به صورت اصولی و مناسب بهره برداری شود علاوه بر فراهم نمودن زمینه فراگیری مهارت، شخصیت اجتماعی و مسئولیت پذیری نیز در بین آنها ارتقا می یابد.

محقق زاده گفت: طرح هجرت3 طرحی متعالی ومعنوی با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در عرصه های مختلف و گوناگون است که در تعطیلات تابستان برگزار می شود و در ایجاد زمینه های  روحیه جهادی، خودباوری نشاط و شادابی بسیار موفق بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: